קייטנת כלבים לילדים – קייטנת אילוף כלבים

קייטנת כלבים לילדים – קייטנת "פאפיז – הדור הבא"

פעילויות לילדים – קייטנת כלבים

יש הרבה קייטנות לילדים אבל קייטנת כלבים "פאפיז הדור הבא" יש רק אחת!
אנחנו מאמינות שילד שגדל עם כלב גדל להיות אדם טוב יותר…

לפרטים על הפעילות הקרובה לחצו כאן

ככל שיותר ילדים ילמדו עכשיו על כלבים ויבינו אותם לעומק, הדור הבא שלנו יהיה סובלני יותר ומבין יותר וכשזה יקרה, נוכל להתחיל לראות פחות התעללות, פחות נטישות ופחות חוסר התאמה בין כלב למשפחה.
ככה נבנה עתיד טוב יותר לכלבים ולילדים.
ולכן אני פותחת קייטנת כלבים מדהימה ומזמינה את הילדים שלכם להצטרף אלינו וללמוד איך כלב באמת חושב, איך הוא מרגיש, מה הוא צריך והכי חשוב – הבנה אמיתית ועמוקה של הנפש שלו.
קייטנות לילדים

 

קייטנת כלבים לילדים –

הקייטנה בהדרכת שני רוזן מיועדת לבני 7 ומעלה, עם או בלי כלב.

מה בקייטנה?

  1. היכרות עם עולם מופלא של כלבים.
  2. הדרכה איכותית בקבוצות קטנות.
  3. ארוחות בוקר וצהריים איכותיות.
  4. חלוקת תעודות בטקס סיום מרגש

למה דווקא קייטנת כלבים "פאפיז"

יש הרבה סוגים של קייטנות לילדים. מה שמיוחד בקייטנת כלבים "פאפיז" זה ההזדמנות של הילדים לעבוד בצמוד עם חברם הטוב ביותר. בין אם זה כלב שמביאים מהבית או כלב שמגיע מאיתנו, הילד שלכם ילמד איך להתנהל איתו, איך ללמד אותו התנהגויות חדשות, איך לטפל בו, איך להבין אותו ואיך לתקשר איתו.
קייטנת כלבים "פאפיז" תתן לילד\ה שלך כלים אמיתיים לחיים כגון – לקיחת אחריות על בעל חיים, הבנה טובה יותר של כלבים בפרט ובעלי חיים בכלל, רגישות לסביבה, פיתוח של חמלה ולאהבה.
כל זה ב-5 ימים דרך פעילויות מגוונות, תחרויות ופרסים שווים לכל הילדים, אתגרים מיוחדים והמון כיף וכשכושי זנב.

לקבלת מייל עם הלו"ז המלא של הקייטנה ופרטים נוספים שלחו לנו את המייל שלכם בטופס צור קשר וציינו את שמכם, שם ילדכם, והאם יש לכם כלב.
אפשר גם ליצור קשר בטלפון – שני – 0528-333446

לעמוד הפייבוק שלנו – פאפיז – על כלבים ואנשים

Related Posts

  • פעילויות לילדים שאוהבים כלבים, במהלך השנה, בחופשות ובחגים. פעילויות קבוצתיות מעשירות שילמדו את הילד שלכם, חמלה, רגישות, אחריות וקבלת האחר, דרך חוויות מעצימות מלאות בכיף והנאה איפה ומתי לפרטים מלאים על הקייטנה הבאה לחצו כאן מה יהיה בקייטנה אילוף גורים למשמעת בסיסית וטריקים עבודה פרטנית בקבוצות קטנות תחרויות ופרסים שווים משחקים חברתיים בקבוצות למידת תקשורת כלבית…
    Tags: של, על, יותר, כלבים, עם, לילדים, כלב
  • מה ההבדל בין אילוף כלבים לטיפול התנהגותי? אילוף כלבים וטיפול התנהגותי הם דברים שונים הנובעים מצרכים שונים. לפעמים הם משתלבים יחד בתהליך הכולל אך אילוף כלבים ממלא צורך מסוים בעוד טיפול התנהגותי ממלא צורך אחר. אילוף כלבים כשמדברים על אילוף כלבים מדברים על ללמד את הכלב התנהגויות שרצויות לנו. בשביל להסתדר עם הכלב טוב יותר…
    Tags: על, כלבים, כלב, עם, של