חסר לכם שקט?.. עצם לעיסה יכולה לפתור את הבעיה

על ידי – ב אוקטובר 15, 2012 – ב טיפים, מאמרים, פאפיפדיה   אין תגובות

עצם לעיסהצריכים קצת שקט?
הכינו עצם לעיסה מבקר\ צעצוע האכלה\ עצם מעובדת או כל דבר שייקח לכלבכם זמן לפרק והציעו לו אותם בזמנים נבחרים…
כלבכם רוצה שיהיה לו מעניין וצעצועים הזרוקים ככה סתם בסלון מעניינים רק לרגע אם בכלל. מה שבאמת מעניין זה יד או רגל רכה ונעימה בשיניים, שולחן נחמד מעץ או ספה שאפשר להוציא לה את הבפנים. אז כל האופציות האלה אמנם אטרקטיביות לכלב אבל לנו קצת פחות. אם אנחנו מחפשים משהו שהכלב יוכל לעשות כשאנחנו לא שם בשביל לשעשע אותו או כשאין לנו כח לשעשע אותו צעצוע רגיל לא יעשה את העבודה. אמנם לחפור בגינה זה כיף גדול אבל עצם לעיסה זה כיף גדול עוד יותר! אז כדאי לספק לכלב דברים שהוא יאהב ויהנה מהם, ושלא יתעסק עם הדברים שאנחנו אוהבים ונהנים מהם.

יש כל מיני אופציות ל עצם לעיסה ודברים שמעניינים-

 • עצם לעיסה דחוסה- אפשר למצוא בכל חנות חיות הקרובה לאיזור מגוריכם. זה נחמד כי זה תמיד זמין ואפשר פשוט לשלוף וזה פחות נחמד בגלל שזה בסופו של יום יוצא די יקר… יש כל מיני סוגים של עצמות דחוסות כמה שיותר מעניין- יותר יקר…
 • עצם לעיסה

 • עצם לעיסה מבקר הישר מהקצב – גשו לקצב הקרוב אליכם- בקשו עצם רגל של בקר, כזאת חלולה שיש בתוכה מח עצם טעים, זאת ששמים בגולש. הרתיחו 10 דקות ותנו לכלב כשבא לכם קצת מנוחה. זה נחמד כי הכלב יתעסק עם זה ולא יציק לכם וזה נחמד גם כי כשהוא מסיים את המילוי אפשר לעשות מילוי אחר ולהמשיך להשתמש בזה. זה פחות נחמד כי זה קצת מלכלך כל דבר שזה נוגע בו.
 • עצם לעיסה

 • צעצוע האכלה – תחליף מצויין לעצם לעיסה. צעצוע כזה מאפשר לכם למלא אותו פעם אחר פעם- בכל העולה על הדמיון ולשלוף כשרוצים שהכלב יתעסק בשלו ולא יציק. את הצעצוע אפשר לרכוש בחנות חיות ואת המילוי אפשר להכין מכל מה שיש בבית. כדאי להכין עיסה מדברים שונים כמו -נקניקיות חתוכות, אוכל רטוב לכלב, טונה, טחינה גולמית, חמאת בוטנים, חתיכות עוף ועוד ועוד- כדאי להיות יצירתיים, למלא את הצעצוע ולהקפיא. הכלב יתעסק עם הצעצוע ועד שהוא יסיים את המילוי הוא כבר יהיה עייף מדי בשביל להציק. זה נחמד כי זה עמיד ומחזיק אפילו כל חיי הכלב. זה פחות נחמד בגלל שזה דורש הכנה מצדכם ופחות מתאים לבעלים עצלנים.
 • עצם לעיסה - צעצועי האכלה
  חשוב לתת את עצם הלעיסה או הצעצוע בזמנים שבו אתם רוצים נחת ולקחת בזמנים אחרים. אם העצם תהיה זרוקה תמיד בהישג יד הוא יתעסק איתה כשהוא רוצה ולא כשאתם רוצים. השאירו צעצועים ושמרו את העצם או הצעצוע השווה לרגעים האלה שפשוט צריך קצת שלווה… כשתצטרכו, שלפו את העצם ותהנו מהשקט…
  אז תתארגנו מראש ותהנו מהשקט, כי כמה שאנחנו אוהבים אותם, לפעמים אנחנו פשוט רוצים להתעסק בשלנו.
  הדף שלנו בפייסבוק – פאפיז – על כלבים ואנשים

  השאר תגובה