לתאום פגישה
052-8333446

חוגים לילדים, פעילויות לילדים והרצאות

חוגים לילדים, פעילויות לילדים והרצאות

ככל שלמדתי יותר על כלבים, הצלחתי להבין יותר טוב אנשים.

חוגים לילדים

בעלי חיים וכלבים בפרט יכולים ללמד אותנו המון על יחס לאחר, לשונה, לבלתי מובן, לחלש ולכל הסובבים אותנו. אצל רובינו, כלבים הם מיסתורין, ספק בעלי חיים, ספק אנשים. אנחנו נוטים לייחס לכלבים תכונות אנושיות במקרים מסויימים כמו רגשות נקם או אשמה, ובמקרים אחרים מתייחסים אליהם כאל חיות – קושרים אותם בחצר או כועסים עליהם לשווא. כל יחסינו לכלבים נובע בראש ובראשונה מניחוש ומההגיון שלנו לגביי מה הכלב רוצה וצריך, על פי מה שאנחנו רוצים וצריכים.

מה שגיליתי כשסיימתי ללמוד אילוף כלבים, מה שאני מגלה כל יום מאז, ככל שאני לומדת יותר ועוסקת יותר באילוף כלבים, זה שהכלב הוא עולם ומלואו. הוא דומה לנו בהרבה דברים אך שונה מאיתנו בהרבה דברים. תפיסות שלי מהעבר על מהו כלב התנפצו אחד אחרי השנייה ונותרתי נדהמת מכמה יש לדעת וכמה הידע הזה משפיע עליי לא רק כמאלפת כלבים אלא גם כבן אדם.

אני מאמינה שאם כולנו נדע יותר על כלבים, נבין מהיכן הם מגיעים, מה מניע אותם ואיך ניתן לתקשר איתם, יהיה הרבה פחות מקרים של התעללות, נטישה, חוסר התאמה במשפחה, חינוך לא נכון והכי חשוב, הרבה פחות כלבים שמחפשים בית בגלל חוסר הידע של בעליהם הקודמים.

אז בואו נתחיל לאט לאט, בעזרת הרצאות, סדנאות ופעילויות נוכל לאט לאט להבין ולאט לאט לשנות.

ילדים

חשוב לזכור שהאנשים שהכי מוכנים ולהוטים ללמוד ולספוג הם הילדים. חוגים ופעילויות לילדים יפתחו בפני הילדים שער לנפשו של הכלב. ילדים שיכולים להבין כלבים, יגדלו להיות אנשים שיכולים להבין בני אדםם הרבה יותר טוב. החוגים מעניינים ומעשירים ומלאים בפעילויות ומשחקים עם כלבים. גם אם אין כלב בבית, ובעיקר אם אין כלב בבית, החוגים יאפשרו לילדכם להיחשף לעולמם המדהים של הכלבים.